BRAMY
BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane to doskonały system do zastosowania w nowo wznoszonych budynkach lub już istniejących. Jej największą zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ działa w płaszczyźnie pionowej.

Nieoceniona dla osób z małą przestrzenią podwórza i niewielkim samochodem. Zwijana kurtyna bramy nie ogranicza widoczności, co znaczenie poprawia bezpieczeństwo kierowcy.

  • aluminiowy bardzo gruby i solidny panel wypełniony pianką poliuretanową,
  • stosowany w nowo wznoszonych budynkach lub już istniejących,
  • oszczędność miejsca,
  • nie ogranicza widoczności,
  • dobra izolacja cieplna i akustyczna,
  • napęd elektryczny,
  • dodatkowo można wyposażyć w zestaw fotokomórek,
  • możliwość montażu z profilem przeszklonym,
  • bogata kolorystyka.
Zapraszamy do subskrypcji na naszym kanale YouTube

Bramy Rolowane

Brama to bardzo ważny element budynku. Nie tylko spełnia funkcję zamknięcia pomieszczenia, ale też zapewnia bezpieczeństwo. Dlatego właśnie musi być solidna i bezpieczna. Jej wygląd powinien zostać dopasowany do elewacji budynku. Dobrze dobrana, może być ozdobą i harmonijnym uzupełnieniem bryły domu.

Bramy garażowe rolowane

Bramy rolowane często stanowią zamknięcie garażu, połączonego z domem mieszkalnym. Pełnią więc funkcję zabezpieczenia wejścia na teren budynku i muszą i chronić nie tylko pojazd, ale też nasze mienie i nas samych przed włamaniem. W przypadku małego podwórza niezmiernie istotne jest, by brama garażowa łatwo się otwierała i nie zajmowała dużej przestrzeni. Te warunki spełniają bramy garażowe rolowane. Ten rodzaj zamknięcia garażu znakomicie oszczędza miejsce. Działanie w pozycji pionowej poprawia komfort i bezpieczeństwo kierowcy, gdyż nie ogranicza widoczności tak jak klasyczna brama skrzydłowa. Taki system montażu sprawdza się również w wolnostojących garażach, gdzie przechowuje się małe auta oraz wszędzie tam, gdzie chcemy użytkować całą powierzchnię garażu i teren przed nim. Kurtyna bramy zwija się do skrzynki znajdującej się nad otworem wjazdowym. Nie zajmuje więc miejsca pod stropem garażu. Technologia i estetyka bramy zaspokoi oczekiwania każdego klienta. Solidny, gruby panel wykonany jest z aluminium wypełnionego pianką poliuretanową. Świetnie izoluje cieplnie i akustycznie. Panel podnoszony jest za pomocą napędu elektrycznego, który zapewnia spokojną, równomierną pracę. Bogata gama kolorystyczna pozwala dobrać bramę do każdego budynku. Na życzenie klienta możliwy jest również montaż przeszklonym panelem. W celu zwiększenia bezpieczeństwa istnieje możliwość wyposażenia w zestaw fotokomórek. Bramy rolowane to duży komfort użytkowania. Są nie tylko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale też estetycznie wykonane, co znacząco podnosi walory budynku.