JAK DZIAŁAMY

Od 1992 roku specjalizujemy się w kategorii systemów osłon dla domów, klientów instytucjonalnych czy hal produkcyjnych. Od początku istnienia firmy jesteśmy producentem różnorodnych osłon okiennych jak i również dystrybutorem najlepszych podzespołów dostępnych na rynku. Skrupulatna kontrola jakości, jest obecna podczas całego cyklu produkcyjnego, zaczynając od zakupu materiałów, dostarczanych komponentów, procesu wytwarzania, kończąc na ocenie gotowego produktu. Posiadamy nowoczesny park maszyn. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Prowadząc współpracę z najlepszymi krajowymi, jak i zagranicznymi dostawcami, zaspokajamy najbardziej wyszukane wymagania kontrahentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, dopasowaniu do najnowszych trendów oraz partnerstwu z takimi markami jak: MOBILUS, SOMFY, ALUPROF, INEL, SUKCES; oferujemy produkty charakteryzujące się szeroką gammą kolorystyczną, funkcjonalnością, a przede wszystkim wysoką jakością.

W naszej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i zadowolenie po stronie klienta. W trakcie pomiarów prezentujemy Państwu pełną gamę dostępnych materiałów oraz produktów. Pracę wykonujemy na najwyższym poziomie, zachowując przy tym porządek na miejscu pracy. Zapewniamy także profesjonalną obsługę klienta w naszych salonach sprzedaży w Krakowie przy ul. Bronowickiej 19 oraz w Kętach przy ul. Krakowskiej 72A. Z kolei zakład produkcyjny znajduje się w Czańcu przy ul. Dworskiej 30. Oferujemy korzystne warunki współpracy, pozostając otwartymi na uwagi i sugestie odbiorców.

ATRAKCYJNE WARUNKI

Gwarantujemy państwu wysokiej jakości wyroby, szybkie terminy realizacji, profesjonalny pomiar oraz możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach.

WIZUALIZACJE

Przeprowadzamy profesjonalną wizualizację naszego całego asortymentu u klienta, wykonujemy dokładny pomiar oraz wycenę zamówienia

ZAKUPY RATALNE

Uprzejmie informujemy, iż w naszej firmie mają Państwo możliwość zakupów ratalnych.
Więcej >>

PARK MASZYNOWY

Systematyczne inwestowanie w nowoczesny park maszynowy i urządzenia, przyczyniło się do konieczności zmiany lokalizacji siedziby Firmy oraz Zakładu Produkcyjnego. Wraz z początkiem 2019 roku przeniesiono ją do Czańca k. Kęt, w najbliższej okolicy takich firm jak: Grupa Kęty S.A., Alumetal S.A. Zmiany te, umożliwiły na wdrożenie licznych innowacyjnych rozwiązań, usprawnień w produkcji oferowanych przez nas produktów, zmniejszając przy tym czas oczekiwania na realizację zamówienia. Nowa lokalizacja dzięki swojemu atrakcyjnemu położeniu i powierzchni, usprawniła transport i logistykę.

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Działamy na terenie całego kraju. Obszarem naszej działalności jest nie tylko południe polski, czyli głównie Kraków, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Oświęcim, Katowice i Zakopane oraz inne okoliczne miejscowości. Na życzenie klienta dojedziemy do każdego zakątka w Polsce jak i za granice czyli, Niemcy, Austria, Francja, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja.