JAK DZIAŁAMY

Jesteśmy producentem różnorodnych osłon okiennych, jak i dystrybutorem najlepszych podzespołów. Już od 1992 roku specjalizujemy się w kategorii systemów osłon dla domów, instytucji czy hal produkcyjnych. Kontrola jakości obecna jest na każdym etapie produkcji począwszy od zakupów surowców, poprzez cały cykl produkcji kończąc na gotowym produkcie. Ponadto korzystamy renomowanych oraz niezawodnych produktów w oparciu o współpracę z takimi markami jak: MOBILUS, SOMFY, ALUPROF, INEL, MOL, GROS, SELT, DRAGON, SUKCES.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się szeroką gammą kolorystyczną, funkcjonalnością, a przede wszystkim niezawodnością i wysoką jakością. Prowadzimy współpracę bazując na kontaktach z najlepszymi krajowymi, jak i zagranicznymi dostawcami wobec tego jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane i oryginalne wymagania klientów.

ATRAKCYJNE WARUNKI

Gwarantujemy państwu wysokiej jakości wyroby, szybkie terminy realizacji, profesjonalny pomiar oraz możliwość negocjacji cen przy większych zamówieniach.

WIZUALIZACJE

Przeprowadzamy profesjonalną wizualizację naszego całego asortymentu u klienta, wykonujemy dokładny pomiar oraz wycenę zamówienia

ZAKUPY RATALNE

Uprzejmie informujemy, iż w naszej firmie mają Państwo możliwość zakupów ratalnych.
Więcej >>

OBSZAR DZIAŁALNOŚCI

Działamy na terenie całego kraju. Obszarem naszej działalności jest nie tylko południe polski, czyli głównie Kraków, Bielsko-Biała, Żywiec, Wadowice, Oświęcim, Katowice i Zakopane oraz inne okoliczne miejscowości. Na życzenie klienta dojedziemy do każdego zakątka w Polsce jak i za granice czyli, Niemcy, Austria, Francja, Holandia, Belgia, Czechy, Słowacja