MOSKITIERY
MOSKITIERY OKIENNE

Idealny system aby ochronić Ciebie i Twoją rodzinę przed wszelkiego rodzaju owadami.
Moskitiery ramkowe chronią nas przed natarczywymi komarami, owadami, pozwalając jednocześnie na ciągły dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia.

 • Rama wykonana na trwałego aluminium,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki,
 • mocowania na haczykach (montaż bezinwazyjny),
 • estetyczne, solidne i trwałe wykonanie.

W ofercie posiadamy różnorodny wybór siatek:

 • siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego PCV
  co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami,
 • siatka antyalergiczna (przeciwpyłkowa)
  Oferujemy możliwość zakupu moskitier okiennych z innowacyjną siatką przeciwpyłkową (antyalergiczną), która jest odpowiednim rozwiązaniem antyalergicznym i niweluje przedostawanie się do pomieszczeń pyłków, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia przejrzystości i dużego stopnia przepuszczalności światła słonecznego.
 • siatka antysmogowa
  W ofercie posiadamy również siatki ze specjalną Membranę Respilon® , która stosowana jest z uznaniem w naszym sprawdzonym systemie moskitierowym. Niweluje przenikanie szkodliwych cząsteczek do dróg oddechowych oraz do domu. Membrana wykonana jest z bardzo gęstego splotu materiału (zawierającego włókna o średnicy 50-150 nanometrów), dzięki czemu zatrzymuje zanieczyszczenia powodowane przez smog (m.in. kurz, smog, pyłki, bakterie, pleń itp.). Ponadto zachowuje doskonałą przepuszczalność powietrza.
MOSKITIERA ROLOWANA

Bardzo elegancki, stylowy oraz niezwykle funkcjonalny system moskitier. Moskitiera rolowana występuje w wersji poziomej oraz pionowej i stosowana jest zarówno do okien, jak również drzwi balkonowych. Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, dzięki któremu można szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety

 • bardzo szybkie oraz płynne zwijanie moskitier,
 • wyposażone w prowadnice oraz kasetę,
 • siatka z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami,
 • możliwość zintegrowania z roletami zewnętrznymi,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.
MOSKITIERA ROLOWANA DO OKNA DACHOWEGO

Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien, a także do wspomnianych OKIEN DACHOWYCH. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia. Idealnie ochrania przed natarczywymi owadami, komarami, jednocześnie pozwalając na ciągły dopływ świeżego powietrza.

MOSKITIERY DRZWIOWE

Profile zbudowane z grubszych ścianek przez co zachowują podczas otwierania sztywność oraz zapewnia funkcjonowanie przez długie lata.

 • trwały aluminiowy profil drzwiowy,
 • montaż do ościeżnicy drzwi,
 • siatka z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami.
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.
MOSKITIERA PRZESUWNA

Doskonale sprawdza się w dużych przeszklonych wnękach jak tarasy, balkony, witryny, a także do ogrodów zimowych.

 • siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami,
 • rama wykonana z trwałego aluminium,
 • skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną, w której zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem,
 • płynna regulacja kąta pochylenia każdego ze skrzydeł,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.
MOSKITIERA PRZESUWNA PLISOWANA

Nowoczesny, a przy tym bardzo elegancki system moskitiery.

 • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów itp.,
 • nie ogranicza funkcjonalności drzwi, a przy tym nie zabiera światła przejścia,
 • niski próg umożliwiający swobodne przejście,
 • konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium,
 • zastosowana jest specjalna plisowana siatka, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.
Zapraszamy do subskrypcji na naszym kanale YouTube

Moskitiery

Moskitiery stanowią niezwykle wygodną ochronę przed owadami, które – gdy tylko robi się ciepło – zaczynają wlatywać do naszych mieszkań. Jest to uciążliwe z wielu powodów. Aby się przed tym uchronić, niezbędne jest zamontowanie moskitiery. Dobrze wykonana nie ogranicza cyrkulacji powietrza, za to świetnie chroni przed małymi intruzami, kurzem i upałem.

Moskitiery okienne

Jest to aluminiowa ramka z naciągniętą siatką wykonaną z włókna szklanego powleczonego PCV. Malowane proszkowo profile są bardzo trwałe. Moskitiery ramkowe świetnie chronią przed owadami, są sztywne i bardzo wytrzymałe. Siatka doskonale przepuszcza światło, nie ograniczając go. Montaż i demontaż tego rodzaju przesłony jest niezwykle łatwy, szybki i bezinwazyjny. Nie trzeba wiercić otworów, a elementy montażowe są uniwersalne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów osłona jest odporna na warunki atmosferyczne. Klient ma do wyboru szeroką gamę kolorów ramki i siatki, dlatego z łatwością może dobrać barwę korelującą z ramą okna. Moskitiery okienne są odpowiednie do montażu w każdego rodzaju stolarce okiennej. Instaluje się je za pomocą uchwytów umieszczonych na całym obwodzie, bez ingerencji w strukturę okna. Nie ma więc znaczenia, czy jest to okno wykonane z PCV, drewna, czy aluminium. Ten system osadzenia sprawia, że produkt staje się integralną częścią okna. Moskitiera będzie służyła przez wiele lat, gdyż materiały, z których jest wykonana, nie korodują i nie starzeją się.

Moskitiery rolowane

Ten rodzaj moskitiery do okien cechuje się niezwykłą elegancją. Jest nie tylko funkcjonalny, ale też bardzo stylowy. Ma postać siatki z włókna szklanego powleczonego PCV, zwijanej w kasetę i wyposażonej w prowadnicę. Można ją dowolnie zwijać i rozwijać, wedle zapotrzebowania. Do wyboru jest opcja zwijania w górę, dół i na boki. Zastosowany system pozwala na płynne i szybkie zwijanie moskitiery. Osłona bardzo skutecznie chroni przed owadami, nie ograniczając przepływu światła. Tu również do wyboru pozostaje cała gama kolorów, pozwalająca na łatwe i wygodne dopasowanie produktu do profilu okna. Moskitiera może być montowana bezpośrednio do ramy okiennej na zewnątrz, wewnątrz lub do wnęki. Po sezonie można ją zwinąć i schować w kasecie. Jest to jedyny rodzaj moskitiery, który nadaje się do okien dachowych.

Moskitiery drzwiowe

Ponieważ zakrywają większą przestrzeń, niż moskitiery na okna, zbudowane są ze specjalnych profili drzwiowych z poprzeczką pośrodku. Aby zwiększyć sztywność, aluminiowe profile wykonane są z grubszych ścianek. Ma to wpływ na ich trwałość, zapewniając w ten sposób poprawne działanie przez wiele lat. Profil montuje się do ościeżnicy drzwi za pomocą aluminiowych zawiasów. Siatka wykonana jest z powlekanego PCV włókna szklanego. Zapewnia to dobrą cyrkulację powietrza i przepuszczanie światła. Jest to doskonała ochrona przed owadami, przeznaczona głównie do drzwi balkonowych, wejściowych i na tarasy. Instaluje się ją do każdego rodzaju stolarki drzwiowej. Moskitierę można dostosować kolorystycznie do drzwi.

Moskitiera przesuwana

To najlepsze rozwiązanie do dużych powierzchni. Sprawdza się na tarasach, balkonach i w ogrodach zimowych. Skrzydło montuje się w szynach umocowanych na górze i na dole. Dzięki temu moskitierę można przesuwać przy pomocy rolki jezdnej z mechanizmem. Siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego PCV napięta jest w ramie z trwałego aluminium. Można montować ją bezpośrednio do ościeżnicy lub ramy drzwiowej. Regulacja kąta pochylenia skrzydła jest płynna. Tak umocowana moskitiera nie zajmuje przestrzeni tarasu, świetnie przepuszcza światło i skutecznie odgradza od owadów. Tu również klient ma do wyboru szeroką paletę barw.

Moskitiera przesuwna plisowana

Moskitiera przesuwna plisowana to skuteczna ochrona przed owadami w zupełnie nowej odsłonie. Nowoczesny system łączy w sobie różne rozwiązania. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, a także na innej powierzchni. Montuje się ją bezpośrednio na ramę okna, czy ościeżnicę drzwi lub do wnęki. Specjalny system przesuwów pozwala zablokować osłonę w dowolnym miejscu. Plisowana siatka układa się harmonijkowo i chowa w profilu bocznym. Moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi. Prowadnica dolna, pełniąca w przypadku otworu drzwiowego funkcję progu, jest niska, dzięki czemu nie utrudnia przechodzenia. Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Całość działa płynnie i umożliwia łatwą obsługę. Osłonę można szybko zdemontować, celem umycia co nie wpłynie na trwałość.

Wszystkie, oferowane przez nas moskitiery na wymiar są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wielką uwagą przykładaną do każdego detalu. Nie ograniczają widoczności ani przepływu powietrza. Montaż nie ingeruje w strukturę drzwi, czy okna i nie niszczy konstrukcji. Są niezwykle estetycznie wykonane. Spełniają swoją funkcję, nie utrudniając otwierania okien, czy drzwi i nie rzucając się w oczy. Będą skutecznie działały przez wiele lat bez usterek, skutecznie podnosząc komfort życia mieszkańców.