Moskitiery okienne

Idealny system aby ochronić Ciebie i Twoją rodzinę przed wszelkiego rodzaju owadami.

 • ramka aluminiowa dzięki czemu moskitiera jest sztywna i bardzo trwała,
 • siatka z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.

Moskitiery rolowane

Bardzo elegancki, stylowy oraz niezwykle funkcjonalny system moskitier.

 • opcje zwijanie (góra-dół; na boki),
 • bardzo szybkie oraz płynne zwijanie moskitier,
 • wyposażone w prowadnice oraz kasetę,
 • siatka z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami.
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.

Moskitiery drzwiowe

Profile zbudowane z grubszych ścianek przez co zachowują podczas otwierania sztywność oraz zapewnia funkcjonowanie przez długie lata.

 • trwały aluminiowy profil drzwiowy,
 • montaż do ościeżnicy drzwi,
 • siatka z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami.
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.

Moskitiera przesuwna

Doskonale sprawdza się w dużych przeszklonych wnękach jak tarasy, balkony, witryny, a także do ogrodów zimowych.

 • siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego PCV co daje nam bardzo dobrą przepuszczalność światła oraz idealnie chroni przed owadami,
 • rama wykonana z trwałego aluminium,
 • skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną, w której zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem,
 • płynna regulacja kąta pochylenia każdego ze skrzydeł,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.

Moskitiera przesuwna plisowana

Nowoczesny, a przy tym bardzo elegancki system moskitiery.

 • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów itp.,
 • nie ogranicza funkcjonalności drzwi, a przy tym nie zabiera światła przejścia,
 • niski próg umożliwiający swobodne przejście,
 • konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium,
 • zastosowana jest specjalna plisowana siatka, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym,
 • bardzo duża gama kolorów ramek oraz siatki.

Moskitiery

Moskitiery stanowią niezwykle wygodną ochronę przed owadami, które – gdy tylko robi się ciepło – zaczynają wlatywać do naszych mieszkań. Jest to uciążliwe z wielu powodów. Aby się przed tym uchronić, niezbędne jest zamontowanie moskitiery. Dobrze wykonana nie ogranicza cyrkulacji powietrza, za to świetnie chroni przed małymi intruzami, kurzem i upałem.

 

Moskitiery okienne

Jest to aluminiowa ramka z naciągniętą siatką wykonaną z włókna szklanego powleczonego PCV. Malowane proszkowo profile są bardzo trwałe. Moskitiery ramkowe świetnie chronią przed owadami, są sztywne i bardzo wytrzymałe. Siatka doskonale przepuszcza światło, nie ograniczając go. Montaż i demontaż tego rodzaju przesłony jest niezwykle łatwy, szybki i bezinwazyjny. Nie trzeba wiercić otworów, a elementy montażowe są uniwersalne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów osłona jest odporna na warunki atmosferyczne. Klient ma do wyboru szeroką gamę kolorów ramki i siatki, dlatego z łatwością może dobrać barwę korelującą z ramą okna. Moskitiery okienne są odpowiednie do montażu w każdego rodzaju stolarce okiennej. Instaluje się je za pomocą uchwytów umieszczonych na całym obwodzie, bez ingerencji w strukturę okna. Nie ma więc znaczenia, czy jest to okno wykonane z PCV, drewna, czy aluminium. Ten system osadzenia sprawia, że produkt staje się integralną częścią okna. Moskitiera będzie służyła przez wiele lat, gdyż materiały, z których jest wykonana, nie korodują i nie starzeją się.

 

Moskitiery rolowane

Ten rodzaj moskitiery do okien cechuje się niezwykłą elegancją. Jest nie tylko funkcjonalny, ale też bardzo stylowy. Ma postać siatki z włókna szklanego powleczonego PCV, zwijanej w kasetę i wyposażonej w prowadnicę. Można ją dowolnie zwijać i rozwijać, wedle zapotrzebowania. Do wyboru jest opcja zwijania w górę, dół i na boki. Zastosowany system pozwala na płynne i szybkie zwijanie moskitiery. Osłona bardzo skutecznie chroni przed owadami, nie ograniczając przepływu światła. Tu również do wyboru pozostaje cała gama kolorów, pozwalająca na łatwe i wygodne dopasowanie produktu do profilu okna. Moskitiera może być montowana bezpośrednio do ramy okiennej na zewnątrz, wewnątrz lub do wnęki. Po sezonie można ją zwinąć i schować w kasecie. Jest to jedyny rodzaj moskitiery, który nadaje się do okien dachowych.

 

Moskitiery drzwiowe

Ponieważ zakrywają większą przestrzeń, niż moskitiery na okna, zbudowane są ze specjalnych profili drzwiowych z poprzeczką pośrodku. Aby zwiększyć sztywność, aluminiowe profile wykonane są z grubszych ścianek. Ma to wpływ na ich trwałość, zapewniając w ten sposób poprawne działanie przez wiele lat. Profil montuje się do ościeżnicy drzwi za pomocą aluminiowych zawiasów. Siatka wykonana jest z powlekanego PCV włókna szklanego. Zapewnia to dobrą cyrkulację powietrza i przepuszczanie światła. Jest to doskonała ochrona przed owadami, przeznaczona głównie do drzwi balkonowych, wejściowych i na tarasy. Instaluje się ją do każdego rodzaju stolarki drzwiowej. Moskitierę można dostosować kolorystycznie do drzwi.

 

Moskitiera przesuwana

To najlepsze rozwiązanie do dużych powierzchni. Sprawdza się na tarasach, balkonach i w ogrodach zimowych. Skrzydło montuje się w szynach umocowanych na górze i na dole. Dzięki temu moskitierę można przesuwać przy pomocy rolki jezdnej z mechanizmem. Siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego PCV napięta jest w ramie z trwałego aluminium. Można montować ją bezpośrednio do ościeżnicy lub ramy drzwiowej. Regulacja kąta pochylenia skrzydła jest płynna. Tak umocowana moskitiera nie zajmuje przestrzeni tarasu, świetnie przepuszcza światło i skutecznie odgradza od owadów. Tu również klient ma do wyboru szeroką paletę barw.

 

Moskitiera przesuwna plisowana

Moskitiera przesuwna plisowana to skuteczna ochrona przed owadami w zupełnie nowej odsłonie. Nowoczesny system łączy w sobie różne rozwiązania. Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, a także na innej powierzchni. Montuje się ją bezpośrednio na ramę okna, czy ościeżnicę drzwi lub do wnęki. Specjalny system przesuwów pozwala zablokować osłonę w dowolnym miejscu. Plisowana siatka układa się harmonijkowo i chowa w profilu bocznym. Moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi. Prowadnica dolna, pełniąca w przypadku otworu drzwiowego funkcję progu, jest niska, dzięki czemu nie utrudnia przechodzenia. Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Całość działa płynnie i umożliwia łatwą obsługę. Osłonę można szybko zdemontować, celem umycia co nie wpłynie na trwałość.

Wszystkie, oferowane przez nas moskitiery na wymiar są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wielką uwagą przykładaną do każdego detalu. Nie ograniczają widoczności ani przepływu powietrza. Montaż nie ingeruje w strukturę drzwi, czy okna i nie niszczy konstrukcji. Są niezwykle estetycznie wykonane. Spełniają swoją funkcję, nie utrudniając otwierania okien, czy drzwi i nie rzucając się w oczy. Będą skutecznie działały przez wiele lat bez usterek, skutecznie podnosząc komfort życia mieszkańców.

[Głosów:2    Średnia:5/5]