NAPRAWA I SERWIS

Wieloletnie doświadczenie w montażu różnorodnych systemów osłon, pozwala nam zaoferować Państwu profesjonalne wsparcie techniczne. Nasza firma specjalizuje się w serwisie i naprawie wszystkich oferowanych przez nas rodzajów osłon. Zajmujemy się zarówno konserwacją posiadanych przez Państwa osłon okiennych, jak i również naprawą całych systemów lub wymianą pojedynczych elementów, takich jak: taśmy, łańcuszki, sznurki, przelotki, zwijacze, ślizgacze, ramiona czy tkaniny. Prowadzimy również serwis oraz naprawę silników, pilotów czy sterowników. Opłata za wykonaną przez nas usługę, będzie zależała przede wszystkim od rodzaju i wielkości uszkodzenia sprzętu oraz kwoty wymiany części.

Szacowany koszt naprawy zostanie przedstawiony Państwu, podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Zastrzegamy, iż dokładny czas realizacji i kwota wykonania serwisu, będzie możliwa wyłącznie na miejscu po oględzinach naszego serwisanta. W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o skontaktowanie się z wybranym przez Państwa salonem sprzedaży.

Serwis pogwarancyjny rolet zewnętrznych zaleca się systematycznie co 2 lata. Dzięki temu przedłuży to żywotność i sprawność rolet.