OFERTA PRACY: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego – Sprzedaży Detalicznej.

Miejsce pracy: ul. Dworska 30, 43-354 Czaniec k. Kęt i do około 100 km

Opis stanowiska:

• Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami detalicznymi,
• Wykonywani pomiarów i kontakt z klientem oraz biurem naszej firmy,
• Realizacja ustalonych zadań,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Nadzorowanie ofert handlowych,
• Analiza rynku i działań konkurencji,
• Negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy z klientami kluczowymi,
• Raportowanie działań handlowych,

Wymagania:

• Konieczne doświadczenie w branży na wymaganym stanowisku
• Wykształcenie minimum średnie,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Znajomość języka angielskiego,
• Dyspozycyjność, samodzielność,
• Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,
• Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
• Służbowy samochód,
• Służbowy telefon,
• Wszelkie potrzebne materiały,

CV prosimy przesyłać na biuro@systemysurma.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem: 570-101-060