OFERTY PRACY

Montażysta Rolet, Bram, Markiz, Żaluzji

Miejsce pracy: ul. Dworska 30, 43-354 Czaniec k. Kęt

Doświadczenie mile widziane. Zapewniamy szkolenie z zakresu produkcji, montażu oraz bazy produktów.

Opis stanowiska:

  • Montaż rolet, bram, markiz i żaluzji w domach oraz w miejscach publicznych

Wymagania:

  • obsługa podstawowych elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • rzetelność, uczciwość oraz dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

CV prosimy przesyłać na biuro@systemysurma.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem: 570-101-060

Pracownik Produkcji Rolet

Doświadczenie mile widziane. Zapewniamy szkolenie z zakresu produkcji, montażu oraz produktów.

  • Produkcja rolet,

Wymagania:

  • z uwagi na charakter pracy preferowani są mężczyźni

Oferujemy:

Handlowiec / Pomiarzysta

Miejsce pracy: ul. Dworska 30, 43-354 Czaniec k. Kęt i do około 100 km

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami detalicznymi,
  • Wykonywani pomiarów i kontakt z klientem oraz biurem naszej firmy,
  • Realizacja ustalonych zadań,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Nadzorowanie ofert handlowych,
  • Analiza rynku i działań konkurencji,
  • Negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy z klientami kluczowymi,
  • Raportowanie działań handlowych,

Wymagania:

  • Konieczne doświadczenie w branży na wymaganym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność, samodzielność,
  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • Służbowy samochód,
  • Służbowy telefon,
  • Wszelkie potrzebne materiały,