ROLETY DZIEŃ/NOC
ROLETY SURMA MINI DZIEŃ/NOC MINI

Połączenie funkcjonalności wraz z estetyką!

 • Nowoczesny, wysokiej jakości i bardzo praktyczny system montażu na skrzydło okienne,
 • 3 rodzaje montażu: bezinwazyjny, inwazyjny, do ściany,
 • prowadzenie boczne – żyłkowe, które przytrzymuje roletę podczas uchylania okna,
 • wyposażone w mechanizm samohamujący oraz obciążnik materiału,
 • dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny oraz występowaniu poziomych pasów możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia,
 • możliwość zastosowania dłuższych haczyków,
 • szeroki wybór materiałów.
ROLETY SURMA STANDARD ALU DZIEŃ/NOC

W dzień – elegancka ozdoba okna, w nocy – szczelne zakrycie i subtelność.

 • dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny oraz występowaniu poziomych pasów możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia,
 • służy jako firana, a zarazem jako roleta,
 • kaseta wykonana z trwałego aluminium osłaniająca mechanizm,
 • prowadnice trwałe, solidne wykonane z nieżółknącego PCV,
 • wyposażone w mechanizm samohamujący oraz obciążnik materiału,
 • szeroki wybór materiału oraz osprzętu.
ROLETY SURMA PRZESTRZENNA ALU DZIEŃ/NOC

System osłon kierowany dla okien o większych gabarytach oraz z uwagi na jak najmniejsze przysłaniania światła szyby.

 • dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny oraz występowaniu poziomych pasów możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia,
 • służy jako firana, a zarazem jako roleta,
 • powiększona kaseta wykonana z trwałego aluminium osłaniająca mechanizm,
 • prowadnice przestrzenne wykonane z aluminium,
 • wyposażone w mechanizm samohamujący oraz obciążnik materiału,
 • szeroki wybór materiału oraz osprzętu
ROLETY WOLNOWISZĄCE W KASECIE PLAZA DZIEŃ/NOC

Praktyczne, modne a zarazem tradycyjne osłony okienne w systemie wolnowiszącym wyposażone w nowoczesną kasetę, które zapewniają zasłonięcie dowolnego fragmentu okna.

 • dzięki zastosowaniu dwuwarstwowej tkaniny oraz występowaniu poziomych pasów możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia,
 • solidna, aluminiowa kaseta zapewnia elegancki wygląd,
 • montaż: do wnęki, poza wnękę, do ściany bądź do sufitu,
 • wyposażone w mechanizm samohamujący oraz aluminiowy obciążnik materiału,
 • szeroki wybór materiału oraz osprzętu
Zapraszamy do subskrypcji na naszym kanale YouTube

Rolety dzień noc

Ten nowatorski rodzaj rolet, chociaż dopiero niedawno pojawił się na rynku, cieszy się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to rozwiązanie nowoczesne i eleganckie, które z powodzeniem może zastąpić ozdobne firanki. Dzięki zastosowaniu efektownych tkanin o specjalnej strukturze, rolety te nie tylko świetnie zaciemniają wnętrze, ale też dekorują.

Czym się wyróżnia roleta dzień noc?

Roleta dzień noc różni się od klasycznych modeli przede wszystkim sposobem zwijania i tkaniną. Materiał zawieszony jest podwójnie, podwinięty na listwie dolnej i można go podnosić, przesuwając ku górze. Naprzemiennie ułożone, poziome pasy z różnego rodzaju materiałów mają strukturę zaciemniającą i prześwitującą. Samohamującym mechanizmem łańcuszkowym można nimi tak manewrować, by przesuwały się względem siebie, zaciemniając lub przepuszczając światło. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie efektu całkowitego zaciemnienia albo transparentności lub częściowego rozproszenia promieni słonecznych. W razie potrzeby można także całkowicie schować materiał lub go opuścić. Stopień przesłonięcia okna jest więc regulowany zarówno przy zwijaniu rolety, jak i przesuwaniu pasów w ten sposób, by nakładały się na siebie. Montaż rolety dzień noc jest nieskomplikowany – wystarczy kierować się instrukcją.

Zalety rolet dzień noc

Najważniejszą zaletą tego rodzaju rolet jest połączenie funkcji kilku systemów przesłaniania. Dzięki temu są wielofunkcyjne, podczas gdy ich ceny mimo to umiarkowane. Idealnie nadają się do montażu na skrzydło okienne i na ścianę. Pozwalają na precyzyjne ustawienie stopnia zaciemnienia w zależności od potrzeb. Świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, w których chcemy przesłonić konkretne partie okna. Można w ten sposób uzyskać efekt prywatności i dyskrecji, bez jednoczesnej utraty światła z zewnątrz, co stanowi zdecydowaną przewagę nad innymi typami rolet. Możemy dowolnie zaciemniać pomieszczenie lub pozostawić roletę rozwiniętą, lecz transparentną. Specyfika tkaniny i jej naprzemienne pasowe ułożenie zapewniają nie tylko osłonę przed światłem, ale również doskonałe efekty wizualne i dekoracyjne. Duży wybór materiałów daje możliwość wyboru rolety, która będzie ozdobą okna i trwałym elementem wystroju. Klient może zmówić model na wymiar lub gotowy do powieszenia.

Jaką roletę dzień noc wybrać?

Do wyboru pozostają rolety w wariancie klasycznym, kasecie i mini. Są uniwersalne – pasują do każdego rodzaju okien, zarówno plastikowych, jak i drewnianych, czy wreszcie aluminiowych. Szeroka gama kolorów i różnego rodzaju faktur pozwala na dopasowanie danego modelu do wystroju wnętrza. Roleta w kasecie dzień noc została wykonana z trwałego aluminium. Prowadnice wykonane z solidnego, nieżółknącego PCV gwarantują swobodny stopień regulacji zaciemnienia, a przy tym szczelne zakrycie. Zapewniają też stabilne prowadzenie tkaniny. Produkt może służyć w dzień, jako firana, w nocy zaś – jako odcięcie od światła i ochrona prywatności. Obudowa chroni materiał przed osiadaniem kurzu i uszkodzeniem, czy wystrzępieniem. Mini rolety okienne dzień noc niezabudowane w kasetę można montować nie tylko na skrzydle okiennym, ale też na ścianie. Wyposażone są w mechanizm samohamujący, sterowany łańcuszkiem i prowadzenie żyłkowe. Istnieje jednak możliwość zabudowania ich w kasetę. Dla osób wymagających najlepsze będą rolety dzień noc na wymiar. Klient sam określa wtedy wymiary, wybiera materiał, który mu się podoba oraz stopień przepuszczalności światła. Decyduje także, czy ma to być model w kasecie, czy wolnowiszący. Wykonanie na zamówienie dużych gabarytów nie stanowi przeszkody. Idealnie nadaje się do osłony przeszklonych tarasów, czy balkonów, a także dużych okien w biurach i zakładach pracy, gdzie światło słoneczne może zakłócać pracę lub nadmiernie ogrzewać pomieszczenie. Roleta dzień noc to bardzo dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie spędzamy dużo czasu. Potrzeby oświetlenia słonecznego w ciągu dnia ulegają zmianie, a ten typ rolet pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb. Pracując przy komputerze, czy oglądając telewizję, można z łatwością wyeliminować refleksy świetlne, nie zaciemniając przy tym całego pomieszczenia. Wieczorem natomiast w łatwy sposób odgradza się od świateł ulicy. Wybór pomiędzy roletą wolnowiszącą, w kasecie, czy na zamówienie w dużej mierze zależy od wielkości okna, musi być jednak starannie przemyślany – tak, by forma rolety spełniała wszystkie oczekiwania. Nie mniej ważny jest dobór odpowiednich materiałów. Muszą być nie tylko ładne i pasować kolorystycznie, lecz również mieć odpowiednią fakturę.

Roleta dzień noc to łatwa w montażu i obsłudze przesłona okienna o nowoczesnym designie. Okno nią osłonięte przyciągnie uwagę każdego estety. Jej funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Staranne wykonanie i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest bardzo trwała. To doskonały, funkcjonalny produkt w cenie proporcjonalnie niskiej w stosunku do jakości.