ROLETY MINI
ROLETY SURMA MINI

Roleta zawieszona na skrzydle okiennym wyposażona w prowadnice żyłkowe schowane za materiałem. W dzień reguluje stopień nasłonecznienia pomieszczenia dzięki poziomym pasom, spełniając funkcję rolety i firany jednocześnie. Montuje się ją na skrzydle okiennym i jest niezabudowana w kasetę. Może też być zamontowana na ścianie. Złożona wtedy z poziomych pasów, które możemy przysłaniać, bądź odsłaniać w zależności od potrzeb. Dwa rodzaje odpowiednio dobranych materiałów o różnej przepuszczalności są z sobą połączone i nachodzą na siebie

  • żyłki za materiałem podtrzymują roletę podczas otwierania czy uchylania przy oknie,
  • montaż inwazyjny lub nieinwazyjny,
  • nie zabiera światła szyby,
  • trwałe, solidne i nieżółknące PCV,
  • niezwykle szeroka gama materiałów.

Mini rolety

Chociaż na rynku znaleźć można wiele różnego rodzaju osłon, to funkcjonalne mini rolety cieszą się coraz większą popularnością, wypierając tradycyjne firanki i zasłonki. Łatwiej utrzymać je w czystości, a ponadto, w przeciwieństwie do innych modeli są tanie. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla okien o niestandardowym rozmiarze. Za niewielką cenę klient otrzymuje wysokiej jakości produkt, dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zalety rolety mini

Wykonane z materiałów tekstylnych rolety mini stanowią doskonałą osłonę przed nadmiernym nasłonecznieniem, a co za tym idzie przegrzewaniem pomieszczenia. Dzięki nim unikamy refleksów świetlnych, które utrudniają pracę przy komputerze, czy oglądanie telewizji, a przy tym nie zabierają światła. Stanowią też świetną barierę uniemożliwiającą zaglądanie osób postronnych przez okna. Pozwalają nam zachować prywatność, a także odciąć się od aktywności za oknem w czasie pracy. Nie mniej ważną zaletą rolety mini jest jej funkcja estetyczna. Odpowiednio dobrany materiał i staranne wykonanie sprawiają, że może ona stanowić elegancki dodatek do wystroju wnętrza, nadając mu stylowego charakteru. Nowoczesny design sprawia, że rolety pasują do każdego pomieszczenia. Szeroka gama kolorów i materiałów zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Można zastosować je również na oknach, na których są zasłony, czy firany. Wykonane z trwałego materiału, nie żółkną i są odporne na odbarwienia. Wysoka jakość wykonania i dbałość o szczegóły gwarantują bezproblemowe działanie. Rozwiązania montażowe są tak przemyślane, by było to łatwe i szybkie.

Sposób montowania mini rolet

Mini rolety okienne charakteryzują się łatwością montażu – bezpośrednio na ramie okiennej. Montaż może być inwazyjny lub nieinwazyjny. Klient ma do wyboru modele na zaczepy, przy których nie ma konieczności wiercenia w ramie okna lub przykręcane. Modele dostępne w naszym asortymencie wyposażone są w prowadnice żyłkowe, ukryte za materiałem. Dzięki temu, w czasie otwierania okna roleta jest podtrzymana i nie przemieszcza się, a jej materiał utrzymuje się przy szybie. Wyposażone są ponadto w mechanizm samohamujący z funkcją MultiStop. Dzięki ruchomej głowicy dostosowuje on kąt odchylenia łańcuszka operacyjnego i zapewnia jego płynne działanie. Wykonie z materiałów niekorodujących wysokiej jakości, zapewnia długi okres bezawaryjnego użytkowania i łatwość obsługi.

Rolety dzień/noc mini

Ten rodzaj rolety pełni równocześnie dwie funkcje. W dzień reguluje stopień nasłonecznienia pomieszczenia dzięki poziomym pasom, spełniając funkcję rolety i firany jednocześnie. Montuje się ją na skrzydle okiennym i jest niezabudowana w kasetę. Może też być zamontowana na ścianie. Złożona wtedy z poziomych pasów, które możemy przysłaniać, bądź odsłaniać w zależności od potrzeb. Dwa rodzaje odpowiednio dobranych materiałów o różnej przepuszczalności są z sobą połączone i nachodzą na siebie. Dzięki temu mamy możliwość regulowania stopnia nasłonecznienia i oświetlenia, dowolnie zaciemniając wnętrze. Roleta dzień/noc mini cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, nie tylko z powodu swoich walorów dekoracyjnych, ale również ze względu na użyteczność. Pozwala na całkowite odcięcie się od świateł ulicy nocą i wpuszczanie światła przy opuszczonych roletach. Duża łatwość sterowania za pomocą łańcuszka to kolejna zaleta.

Mini rolety na wymiar

Mini rolety na wymiar to najlepszy wybór dla klientów, którzy mają niestandardowe okna, w różnych wymiarach lub o nietypowych kształtach. Robione na zamówienie, gwarantują idealne dopasowanie zarówno do wnętrza, jak i gustu klienta, a przy tym odznaczają się korzystną ceną. Można je montować zarówno na skrzydle okna, jak i do ściany. Podobnie jak inne rolety mini, wyposażone są w mechanizm samoblokujący z łańcuszkiem i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Możliwy jest montaż bezinwazyjny lub na wkręty. Duży wybór materiałów i kolorów pozwala na dopasowanie rolety do wystroju pomieszczenia. Roleta mini to idealne rozwiązanie na małe okno. Ponieważ coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych firan, roleta może pełnić funkcję dekoracyjną. Bogata gama kolorystyczna i fakturowa pozwala na dobranie modelu tak, by nadawał charakteru każdemu wnętrzu.

Mini rolety okienne mogą być równocześnie funkcjonalne i stylowe. Tego rodzaju przesłony pozwalają na odcięcie się od świata zewnętrznego. Gwarantują prywatność i chronią przed podglądaniem. Są łatwe w montażu i proste w obsłudze. Nie stanowią przeszkody w otwieraniu, czy uchylaniu okna. Nawet osoba o małych zdolnościach technicznych zamontuje mini roletę w kilka minut. Także utrzymanie w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku. Nic więc dziwnego, że mini rolety okienne zakładane są nie tylko w pokojach dziennych i sypialniach, ale też łazienkach i kuchniach. W biurach z kolei ułatwiają pracę i poprawiają jej komfort, sprawiając przy tym, że wnętrza stają się bardziej przytulne. Dzięki dużemu wyborowi mini rolet aranżacja okien jest znacznie prostsza. Za niewielką cenę klient otrzymuje wysokiej jakości, bardzo funkcjonalny produkt.