ROLETY RZYMSKIE
ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie są bez wątpienia najgorętszym trendem w dekoracji okien!

Połączenie tkanin firanowych oraz zasłonowych znajduje zastosowanie zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach. Ich dekoracyjność oraz funkcjonalność daje możliwość w wystroju wnętrza w każdym stylu. Zasłona rzymska to przede wszystkim dekoracja okienna. Jednak doskonale sprawdzi się również jako osłona przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz, a także ochroni przed nadmiernym nasłonecznieniem.
Klasyczne zasłony rzymskie sterowane są ręcznie za pomocą łańcuszka, mogą być montowane na ścianie lub suficie, we wnęce okiennej oraz na ramie skrzydła okiennego. Sterowanie daje możliwość swobodnego ustawienie ilości światła przenikającego do wnętrza.
Zsunięta zasłona rzymska układa się w poziome, efektowne zakładki.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są wyjątkową osłoną okienną. Łączą dekoracyjność zasłon oraz funkcjonalność rolet. Doskonale pasują zarówno do eleganckich, klasycznych wystrojów, jak i nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Są nie tylko ciekawą ozdobą, ale też praktyczną osłoną okna. Z powodzeniem chronią prywatność domowników i pomagają ograniczyć ilość wpadającego światła. Sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne, a wystrój – ciekawszy.

Dzięki roletom rzymskim można komfortowo dostosowywać warunki oświetleniowe w pomieszczeniu. Osłony obsługuje się ręcznie, za pomocą łańcuszka. Dzięki temu swobodnie zmienia się ilość światła wpadającego do mieszkania. Ponieważ materiał zwija się w ciekawe, poziome fałdy, osłony prezentują się dekoracyjnie nawet gdy są całkowicie zwinięte. Rolety rzymskie do salonu to popularny wybór, ponieważ są niezwykle reprezentacyjne i efektowne.

Rolety rzymskie na wymiar

Rolety rzymskie na wymiar dostępne w naszej ofercie mogą być montowane na ścianie lub suficie, we wnęce okiennej oraz na ramie skrzydła okiennego. Dzięki temu będą idealnie pasować do posiadanych okien, tworząc z nimi piękny, funkcjonalny komplet. Oferujemy pomiary za darmo, dlatego nie musisz samodzielnie ich sprawdzać.

Zależy nam na maksymalnej satysfakcji naszych klientów, dlatego umożliwiamy wybór spośród wielu typów rozmaitych tkanin. Różnią się od siebie nie tylko kolorem czy transparentnością, ale też wzorami i dodatkowymi właściwościami. Profesjonalnie doradzamy jakie materiały najlepiej sprawdzą się np. na rolety rzymskie do kuchni, salonu czy sypialni. Staramy się by nasze produkty jak najlepiej spełniały wszystkie oczekiwania, zarówno wizualne, jak i użytkowe.

Z roletami rzymskimi na wymiar ma się pewność, że uzyska się dokładnie taką aranżację, jaką się zaplanowało. To produkt personalizowany, którego próżno szukać w sklepach stacjonarnych. Osoby ceniące sobie jakość koniecznie powinny zdecydować się na takie rozwiązanie.

Rolety rzymskie zaciemniające

W ofercie Systemy Surma można znaleźć osłony o różnej transparentności, w tym rolety rzymskie zaciemniające. Modele te blokują dostęp światła, dlatego doskonale sprawdzają się np. w sypialniach. Liczne badania wykazały, że najzdrowiej śpi się w zupełnej ciemności. Szybciej się zasypia, spokojniej wypoczywa i przyjemniej wstaje o poranku. Przekonaj się, jak wymiana osłon okiennych może poprawić Twoją jakość życia!

Wśród dostępnych w naszej ofercie materiałów do rolet rzymskich zaciemniających można znaleźć rozmaite tkaniny. Taka osłona nie musi być wcale ponura albo masywna i ciężka. Zawsze staramy się zaproponować najlepszy wariant, który doskonale uzupełni wystrój, a przy bym będzie bez zarzutów sprawdzał się w codziennym użytkowaniu.

Masz jakieś pytania? A może chcesz od razu umówić się na darmowe pomiary? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego!