ŻALUZJE FASADOWE
ŻALUZJE FASADOWE

Najnowszy trend osłon okien mocowany na zewnątrz fasady budynku. Połączenie innowacyjności, funkcjonalności, a przede wszystkim elegancji i nowoczesności. Zapewniają najlepszą ochronę przed słońcem w budynkach mieszkalnych, biurowych czy też w restauracjach. Rewelacyjnie osłaniają od zewnątrz okna oraz wszelkie inne przeszklenia. Ponadto dodają estetyki wyglądu na zewnątrz obiektu, a także chronią wnętrze budynku przed nasłonecznieniem. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, który wpływa na odpowiedni rozkład temperatury w pomieszczeniu i pomaga w pracy klimatyzacji – nie obciążając jej.

Wyszczególniamy dwa sposoby montażu żaluzji fasadowych: podtynkowe oraz natynkowe.
W ofercie wyróżniamy żaluzje fasadowe:

 • Z90 (lamele w kształcie litery Z, które zapewniają lepsze zaciemnienie),
 • C80,
 • C50.

Zalety:

 • płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwiające swobodną regulację natężenia światła,
 • profil wyciszający pracę systemu przy zamykaniu lameli,
 • lekka i prosta konstrukcja aluminiowa,
 • regulacja światła,
 • sterowanie ręczne lub elektryczne,
 • dwa warianty osłony: kaseta z ekstrudowanego aluminium lub aluminiowa blacha osłonowa o gr. 1.2 mm lub 2.0 mm w 4 wariantach,
 • prowadnice wykonane z ekstrudowanego aluminium, sworznie ze stopu cynku i aluminium,
 • konstrukcja lakierowana proszkowo.
SILNIKI MARKI SOMFY

Somfy to światowy lider w produkcji rozwiązań do domów inteligentnych, automatyki oraz napędów do rolet, żaluzji, markiz czy bram. Założona w 1960 roku w Clues we Francji marka, oferuje swoje produkty w ponad 60 krajach. Produkty są testowane i sprawdzane według najbardziej wymagających kryteriów, aby zagwarantować jakość, osiągi i trwałość. Producent stawia na rozwój i innowacje, aby nasz dom był jeszcze bardziej komfortowy, bezpieczny i nowoczesny.

Gwarancja: 5 lat.

silnik_somfy

Żaluzje fasadowe są niezwykle skutecznym zabezpieczeniem, chroniącym nie tylko przed słońcem i wzrokiem sąsiadów. Dowiedz się, dlaczego warto je założyć!

Żaluzje fasadowe – wybierz nowoczesne osłony

Żaluzje fasadowe są już niemalże wszechobecne w nowoczesnym budownictwie. Są to specjalne osłony mocowane na zewnątrz budynku. To innowacyjne rozwiązanie jest funkcjonalne, a przy tym bardzo eleganckie. Zakłada się je nie tylko na domach mieszkalnych, ale też w budynkach biurowych, restauracjach, hotelach itp. W ten sposób uzyskuje się maksymalne zabezpieczenie przed słońcem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Założenie żaluzji fasadowych nie tylko gwarantuje skuteczną ochronę przed słońcem i wzrokiem ludzi z zewnątrz. Takie osłony działają również jak izolacja, ponieważ pomagają utrzymać komfortową temperaturę wnętrz – niezależnie od pory roku. Co więcej, zamknięta żaluzja w pewnym stopniu wycisza pomieszczenie.

Żaluzje fasadowe producenta Systemy Surma są wykonywane na zamówienie, dlatego są dostosowane do oczekiwań klienta. Instalacją steruje się ręcznie (za pomocą specjalnego sznura) lub zdalnie, pilotem. Położenie osłony da się dowolnie zmieniać, zgodnie z własnymi potrzebami. W wygodny sposób można uzyskać idealne warunki oświetleniowe, a także komfort cieplny i poczucie bezpieczeństwa.

Żaluzje fasadowe antywłamaniowe

W ofercie Systemy Surma oferujemy również żaluzje fasadowe antywłamaniowe. Osłony tego typu po zamknięciu dodatkowo stanowią barierę dla włamywaczy, dlatego są bardzo popularne m.in. w biurach, urzędach czy firmach. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, potwierdzające ich skuteczność i bezpieczeństwo. Według badań nawet już sam widok takich osłon skutecznie zniechęca potencjalnych złodziei. Nie bez powodu są uznawane za trudne do obejścia zabezpieczenie.

Z opuszczonymi żaluzjami fasadowymi antywłamaniowymi możesz ze spokojem ducha np. zamknąć biuro na weekend czy wyjechać na wakacje z domu. Jedna osłona okienna daje aż cztery korzyści: pozwala dozować ilość wpadającego światła, izoluje wnętrze, chroni przed hałasem, a także zabezpiecza dom przed włamaniem!

Żaluzje zewnętrzne fasadowe

W Systemy Surma realizujemy montaż na różnych etapach budowy, także na wykończonych już elewacjach. Oferujemy żaluzje fasadowe podtynkowe i natynkowe, dlatego możemy dostosować się do każdych warunków. Staramy się stworzyć instalację, która jest funkcjonalna, praktyczna, a do tego estetycznie się prezentuje. Żaluzje zewnętrzne fasadowe mogą przecież z powodzeniem być również ciekawą ozdobą elewacji. Proponujemy modele z różnymi typami lamelek, w rozmaitych kolorach, szerokościach i wymiarach.

Z żaluzjami zewnętrznymi fasadowymi można profesjonalne zabezpieczyć każdy budynek. Warto w nowoczesny sposób uzupełnić wyposażenie swojego domu lub miejsca pracy. Taka instalacja może zastąpić osłony wewnętrzne, ale równie dobrze się z nimi komponuje. Jest funkcjonalna, praktyczna, a przy tym bardzo uniwersalna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny. Z przyjemnością wyjaśnimy wszystkie ważne kwestie!